KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878074
nr 1387 8074
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Signerad. Olja på duk, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 57x50cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:48:20
28/3 14:22:18
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand